Oferta dla grup

Proponujemy pobyt grupowy na bardzo korzystnych relacjach cenowych.

Ceny dla każdej grupy ustalane są indywidualnie z organizatorem. Istnieje więc możliwość rezerwacji pobytu grupowego na bardzo korzystnych warunkach w zależności od wielkości grupy, czasu pobytu, korzystania z całodziennych czy pojedynczych posiłków, pobytu w sezonie zimowym lub letnim czy też poza sezonem itp.

Organizator grupowego pobytu negocjuje ceny pobytu grupy z kierownikiem Ośrodka Relaks w Wiśle, otrzymując mailem wyszczególnienie ustaleń. W okresie bliskim realizacji pobytu prosimy o potwierdzenie rezerwacji.

W Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra oferujemy atrakcyjne pakiety pobytowe.

Dysponujemy 127 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych oraz 3 apartamentach Każdy pokój posiada łazienkę, TV, telefon, czajnik bezprzewodowy. Oferujemy również 32 miejsca noclegowe  w 4 osobowych pokojach ze wspólną łazienką      w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Do dyspozycji naszych gości posiadamy:

  • Dwie sale konferencyjne:
  • - na 25 osób
  • - na 50 osób  (lub na 70 osób w układzie kinowym)
  • Posiadamy również salkę dla 15 osób (np. na zajęcia warsztatowe)
  • Na terenie Ośrodka znajduje się: sauna, siłownia, bilard, stół do ping-ponga, piłkarzyki, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy.
  • Przy Ośrodku znajduje się monitorowany parking. Posiadamy również 10 garaży.
  • Oferujemy bezpłatne WI-FI
  • Bufet kawowy podczas szkoleń
  • Smaczne i obfite posiłki

Pobyt grup  w naszym Ośrodku możemy dodatkowo wzbogacić o różne atrakcje, m.in. bankiety, wycieczki krajoznawcze, ogniska z oprawą muzyczną i pieczenie prosiaka, zimowe i letnie kuligi, uroczyste kolacje oraz wiele innych ciekawych propozycji, które umilą spędzony u nas czas.
Ośrodek „Relaks” od wielu lat chętnie przyjmuje grupy zorganizowane oraz firmy działające na polskim jak i zagranicznym rynku. W ostatnich kilku latach gościli w naszym Ośrodku indywidualni turyści oraz zorganizowane grupy z wielu państw europejskich jak również pozaeuropejskich.

Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu klientów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty. Program każdego pobytu tworzony jest w taki sposób, aby w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.