STRONA GŁÓWNA | KONTAKT

Oferta dla klubów sportowych

SEZON W WIŚLE TRWA CAŁY ROK !

Serdecznie zapraszamy Kierownictwo, Działaczy i Sportowców skupionych w  klubach, organizacjach i stowarzyszeniach sportowych.

Wszystkich chętnie powitamy w naszym Ośrodku Wypoczynkowym „Relaks” w Wiśle, który jest ciekawie wkomponowany w pasmo zieleni, z pięknym widokiem na okoliczne góry, z dala od zgiełku, co gwarantuje komfortowy wypoczynek. Jednocześnie usytuowanie tego obiektu powoduje, że po krótkim spacerze znajdujemy się w centrum miasta. „Relaks” położony jest kilkaset metrów od ulicy Olimpijskiej, na której znajduje się stadion wraz z obiektami sportowymi i basenem Ośrodka „Start”. Położony jest w atrakcyjnej dzielnicy-Jarzębatej, w górnych partiach stoku, jako ostatni z ośrodków wypoczynkowych, co powoduje, że można powyżej Ośrodka Relaks przez wiele kilometrów organizować biegi, marszobiegi czy spacery.
Oprócz wielu innych atrakcji, będzie to również okazja, aby odwiedzić rodzinne strony jednego z najsłynniejszych skoczków świata, Adama Małysza i zobaczyć oddaną niedawno, piękną i nowoczesną skocznię Jego imienia.
Wielokrotnie w obiekcie mamy zaszczyt gościć autokarowe wycieczki, także zagraniczne. Zorganizowane grupy turystyczne a także rodziny czy indywidualni goście, niejednokrotnie  ponawiając coroczny przyjazd, wyrażają aprobatę i zadowolenie z poprzedniego pobytu w naszym Ośrodku „Relaks”.
Zapewniamy miły pobyt. Oferujemy dobrą organizację i obsługę w promocyjnej cenie. Mamy zatrudnionych bardzo doświadczonych dwóch organizatorów imprez, z których jeden jest jednocześnie przewodnikiem górskim. Realizują oni na życzenie zleceniodawcy program pobytu w naszym obiekcie oraz w lokalnym środowisku. Są to wycieczki, ogniska, kuligi czy spotkania z ciekawymi ludźmi, itp.
Na życzenie prześlemy Państwu zestaw proponowanych atrakcji Wisły i okolic.
Naszym gościom proponujemy także:

  • smaczne i obfite wyżywienie
  • spełnienie często niekonwencjonalnych życzeń zleceniodawców, oraz przyjazną i życzliwą atmosferę
  • wynajem garażu
  • bezpłatne korzystanie z dużego, monitorowanego parkingu
  • skorzystanie z sauny
  • kawiarnię czynną od godz. 18
  • zorganizowanie uroczystej kolacji, balu, koncertu itp.

Od kwietnia 2010r. dla szanownych Gości uruchomiliśmy w Ośrodku Relaks wypożyczalnię wysokiej klasy rowerów.

W tym samym czasie oddaliśmy do użytku wyremontowany kort tenisowy z nową, sztuczną nawierzchnią oraz siłownię.

Dla młodych sportowców, w wieku szkolnym organizujemy kolonie, zimowiska, zielone szkoły a także wycieczki klasowe. 

S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A M Y

Dla grup zorganizowanych ceny ustalane są indywidualnie z organizatorem.

Informacji ogólnych udziela recepcja.
Informacji szczegółowych, głównie związanych z pobytem grupowym udziela: Kier. Bronisław Pinkas tel. (033) 855 3010 lub 602648267 oraz e-mail;  relaks@relaks-wisla.pl

Ośrodek wypoczynkowy RELAKS © 2010 | Projekt i wykonanie: TWENTY4